Dom

Dbaj o komin w domu i śpij spokojnie

Dbaj o komin w domu i śpij spokojnie

Zbliża się jesień, a wraz z nią sezon grzewczy. Piece w naszych domach ponownie zaczną pracować z pełną mocą, abyśmy mogli funkcjonować w optymalnych temperaturach. Przed rozpoczęciem sezonu dobrze byłoby skorzystać z usług kominiarza i zlecić przegląd naszego systemu kominowego.

Dobry kominiarz w mgnieniu oka wykona taki przegląd, stwierdzając ewentualne usterki. W razie potrzeby wykona czyszczenie komina, dzięki czemy bedziemy mogli bezpiecznie korzystać z naszej instalacji. Zaniedbania potrafią być bowiem bardzo niebezpieczne. Co roku zdarzają się bowiem przypadki, w których dochodzi do zatrucia tlenkiem węgla. Pamiętajmy zatem, aby niezaniedbywać tematu, gdyż może się to skończyć utatą zdrowia lub nawet życia.

Koszt wizyty kominiarskiej

Usługi kominiarskie
fot. pixabay.com cc0 – pamiętaj, aby dbać o komin

Koszt wizyty kominiarskiej nie jest duży i najczęściej zamknie się w kwocie od 100 do 200zł, za podstawowy przegląd z wykonaniem niezbędnych konserwacji. Jak widać koszt wizyty kominiarza nie jest duży, tym bardziej że przeglądy kominiarskie wykonujemy najczęściej zaledwie raz w roku.

 

Udostępnij

O autorze