psycholog

Wizyta u psychologa

Wizyta u psychologa

Narastająca ilość domowych obowiązków powoduje, że przestajesz sobie z nimi radzić? Emocje buzujące w Tobie biorą górę i nie potrafisz nad nimi zapanować? Unikasz ludzi i rozmów z nimi? Cierpisz po utracie bliskiej Ci osoby i nie widzisz wyjścia z sytuacji bowiem z dnia na dzień czujesz się coraz gorzej? Wszystko co kiedyś Cię cieszyło nagle przestało mieć dla Ciebie sens i znaczenie? Często w takich sytuacjach jedyną deską ratunku jest umówienie się na wizytę w gabinecie psychoterapii. Na pozór tylko, ale tak naprawdę aż rozmowa z psychologiem, przyniesie nam dawno odczuwalną i upragnioną ulgę.

Traumy z dzieciństwa, wszelkie lęki, szeroko pojęta depresja, która dopada coraz większą ilość osób, niechęć do życia, nieradzenie sobie z emocjami to tylko zalążek góry lodowej, z którą boryka się dzisiaj większość ludzi. Czekający na Ciebie w gabinecie psychoterapii doświadczeni psychologowie niezależnie od Twojego wieku oraz rodzaju problemu, będą w stanie pomóc Ci się z nim uporać.

Jesteś zdania, że Twoja sytuacja jest bez wyjścia? Nasi eksperci potrafią już podczas pierwszej rozmowy zdiagnozować problem i określić sposób Twojego leczenia, który na pewno zakończy się sukcesem.

fot. pixabaycom | cc0

Pierwsza wizyta u psychologa

To nie dla mnie, ja nie mam żadnego problemu, poradzę sobie sam…. I wiele, wiele innych wymówek codziennie pada z ust osób, które borykają się z konkretnym problemem. Strach przed przyznaniem się do tego, że potrzebujemy pomocy bardzo często bierze górę, a my zwlekamy przed umówieniem się do psychologa. Rodzina i przyjaciela ciągle nas do tego namawiają, ale my się po prostu po ludzku biomy.

Psychologowie pracujący w naszym gabinecie doskonale Cię rozumieją dlatego w trakcie pierwszej wizyty od razu zauważysz jak mocno dbamy o przyjazną i miłą atmosferę. Wierzymy, że kluczem do sukcesu tj. pokonania Twojego problemu, jest rozmowa podparta stabilnym fundamentem, który nazywamy zaufaniem. Już po pierwszej sesji dostrzeżesz u siebie zmianę bowiem zaczniesz wyrzucać z siebie wszystko to co kumulowało się w Tobie przez ostatni czas. Poczujesz się bezpieczny i akceptowany w całości taki jaki jesteś.

Pierwsza wizyta u psychologa jest bardzo istotna ponieważ to właśnie ona w dużej mierze odgrywa istotną rolę w diagnozie Twojego problemu, ilości potrzebnych Ci sesji oraz toku leczenia, jakiego podejmie się nasz ekspert. Nie bój się szczerze opowiedzieć o tym co Cię boli i nie pozwala Ci prawidłowo egzystować. Jak każdy z nas zasługujesz na czerpanie z życia maksymalnej radości, a my Ci na nowo w tym pomożemy.

Ile kosztuj wizyta u psychologa?

Ceny wizyt są mocno zróżnicowane bowiem wahają się od 80 do 150 zł. Wszystko tak naprawdę zależy od doświadczenia i kwalifikacji psychologa oraz od jakości gabinetu psychoterapii, w którym odbywać się będzie Twoja sesja terapeutyczna. W zależności od zdiagnozowania rodzaju Twojego problemu możesz potrzebować zaledwie od kilku do kilkunastu wizyt. Niekiedy w cięższych przypadkach terapia może potrwać nawet kilka lat.

Udostępnij

O autorze