psycholog

Cennik wizyt u psychologa

Cennik wizyt u psychologa

Cennik wizyt u psychologa

Jesienna depresja, nerwice, problemy w domu, pracy i w szkole. Czasem ciężko poradzić sobie z problemami we własnym zakresie.

Na szczęście jest wielu specjalistów, którzy są w stanie pomóc nam w trapiących nas rozterkach. Dobry psycholog pomoże nam uporać się z problemami dnia codziennego i naprowadzi na właściwą ścieżkę. Dzięki jego usługom nasze życie stanie się łatwiejsze.

Psycholog w biznesie
fot. pixabay.com CC0 – photorama

Ile kosztuje wizyta u psychologa?

Ceny za wizytę u psychologa są zróżnicowane w zależności od regionu kraju i renomy samego psychologa. Najczęściej oscylują jednak w granicach 80-200 zł za sesję terapeutyczną.

Ceny wizyt u psychologów w Lublinie, zaczynają się przeważnie od 90 zł za 50 minutową sesję, a kończą na 150 zł. To stosunkowo niewielka cena za pomoc oferowaną często przez doświadczonych psychoterapeutów.

Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że na kompletną terapię składa się od kilku do kilkunastu wizyt i prawie nigdy nie skończy się ona już po pierwszym spotkaniu. Z tego też powodu koszt terapii z psychologiem będzie wahał się w granicach 500-2000 zł w przypadku terapii długoterminowej.

Podobne ceny za wizytę występują w mniejszych miejscowościach woj. lubelskiego. Psycholog w Lubartowie, zainkasuje za spotkanie 90 zł, a w Łęcznej od 80zł.

Artykuł zawiera linki sponsorowane.

 

Udostępnij

O autorze

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.