CiałoKobieta

Velashape

Velashape

Velashape to zabieg, który działa na podstawie efektu termicznego, niszcząc komórki tłuszczowe. Jest to prawdziwa innowacja w świecie beauty. Efekt jest widoczny w pełni już po jednym zabiegu, co więcej nie trzeba go powtarzać i nie jest potrzebna żadna rekonwalescencja. Velashape to zabieg polecany przez lekarzy i celebrytów na całym świecie, cieszący się wielką sławą.

fot. pixabaycom | cc0

Velashape III Syneron — co to jest i jak działa?

Syneron to światowej klasy marka urządzeń medycznych, w tym Velashape. Jest to innowacyjna technologia, jej działanie opiera się na działaniu synergii podczerwieni, masażu próżniowym oraz fal radiowych o odpowiednio dobranej częstotliwości. Jest to świetne urządzenie, mające 100% skuteczność oraz gwarantujące bezpieczeństwo zabiegu. Jako jedyne na świecie zyskało światowy certyfikat Amerykańskiej Agencji.

Jak działa Velashape III i jak wygląda zabieg? Obszar, który został wybrany do zabiegu zostaje jednocześnie poddany działaniu podczerwieni – lampa IR, rozgrzewającej tkankę do głębokości 3 mm, fal radiowych rozgrzewających tkankę do 15 mm głębokości, a także masażu próżniowego, który wykorzystuje specjalne rolki, stymulujące tkanki. W ten sposób krążenie w tkance tłuszczowej przyspiesza, dzięki czemu komórki tłuszczowe dostają więcej tlenu i pobudzają się do szybszego metabolizmu. Metoda ta opiera się na działaniu tak zwanej lipolizy, która może być znana nieco szerzej niż zabieg Velashape. Lipoliza to proces, w którym fibroblasty są pobudzane do pracy i przyspieszają procesy metaboliczne zachodzące w tkankach.

Efekty zabiegu Velashape

Velashape to nowość w zakresie modelowania sylwetki. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu u 97% pacjentów. Możliwa jest redukcja obwodu ciała nawet o 7 cm. Tkanka tłuszczowa znika razem z cellulitem, a my cieszymy się odchudzoną sylwetką.

Jak długo utrzymuje się efekt po Velashape?

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu Velashape? Jeżeli chodzi o medyczny punkt widzenia, efekt jest trwały, ponieważ zniszczone komórki nie odbudowują się. Należy jednak pamiętać o jednej ważnej zasadzie — uszkadzany jest tylko niewielki procent komórek tłuszczowych wybranego miejsca zabiegu. W związku z tym, jeżeli dieta i spożywane posiłki będą nieodpowiednie i będą znacznie przekraczały zapotrzebowanie organizmu na kalorie, to komórki tłuszczowe ponownie spuchną. Efekt będzie nadaj widoczny, bo ogólny wygląd sylwetki po 1 zabiegu oczywiście trwale się poprawi jednak cuda nie istnieją i jeżeli chcemy długo cieszyć się efektem zabiegu Velashape, to powinniśmy trzymać się odpowiedniej diety.

Udostępnij

O autorze