Stomatologia

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza łączy w sobie kilka zabiegów, które są najczęściej wykonywanymi zabiegami związanymi z leczeniem zębów. Są to:

• leczenie próchnicy
• odbudowa tkanek zęba — zwane popularnie wypełnianiem
• leczenie kanałowe

Stomatologia zachowawcza to zatem kolejny etap, który czeka nas, jeżeli nie dbaliśmy odpowiednio o higienę jamy ustnej, zapominając również o profilaktyce.

fot. pixabaycom | cc0

Najwyższa jakość usług w naszym gabinecie

Pacjenci najczęściej w związku ze stomatologią zachowawczą, obawiają się jakości wypełnienia. Dzięki materiałom i sprzętom najwyższej jakości mogą mieć państwo pewność, że wypełnienia zębów wykonane w naszym gabinecie będzie bezbolesne, trwałe i estetyczne. Stomatologia estetyczna, czyli nieodróżniające się od naturalnych zębów. Wszystkie usługi wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Jeżeli widzimy, że pacjent jest szczególnie wrażliwy na ból, stosujemy znieczulenie miejscowe, by leczenie stało się szybkie i w miarę przyjemne. A przede wszystkim, by każdy z państwa z przyjemnością do nas wrócił. Wykonywane przez nas wypełnienia przywracają naturalny kształt zęba, a dzięki stosowaniu materiałów, idealnie naśladujących naturalną tkankę, wypełnienia są niezauważalne, niezależnie od padającego światła. Żywy ząb jest znacznie bardziej atrakcyjny, niż ząb po leczeniu kanałowym, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, wykorzystując wszystkie możliwe opcje, by leczenie kanałowe było ostatecznością.

Udostępnij

O autorze