Odpoczynek

Odpocznij w wygodnym wotelu

Odpocznij w wygodnym wotelu

Fotel Maite na drewnianych nogach

Fotel Maite na drewnianych nogach to mebel, który sprawdzi się nie tylko w salonie, ale przede wszystkim na tarasie. Taras może być świetnym przedłużeniem mieszkania i w zależności od wielkości pełnić różne funkcje. Ten większy może służyć jako jadalnia i miejsce relaksu, mniejszy jako kącik wypoczynkowy. By taras służył nam od wiosny do późnej jesieni należy odpowiednio go zaaranżować i podobnie jak w przypadku mieszkania, zastanowić się nad stylem oraz funkcjonalnością. Fotel Maite na drewnianych nogach to propozycja w stylu skandynawskim, idealnie wpisująca się w klimat tarasowych aranżacji. 

Wizyta u psychologa
fot. pixabay.com cc0 -Engin_Akyurt

Aranżacja tarasu

Trend na ciekawe aranżacje tarasu trwa już kilka lat pokazując, że taras pełni równie ważną rolę jak salon, czy jadalnia. By taras cieszył nas swoją funkcjonalnością i zachwycał gości należy dokładnie przemyśleć w jaki sposób chcemy go zaaranżować i jaki będzie styl przewodni. Meble tarasowe odgrywają dużą rolę podczas urządzania tego miejsca. Fotel Maite na drewnianych nogach mimo że nie jest meblem tarasowym, idealnie wpisuje się w ideologię tego miejsca, narzucając nieco styl skandynawski, z którym od razu się kojarzy. Taras w stylu skandynawskim to świetnie rozwiązanie dla lubiących stonowane wnętrza z nutą ciepła w dodatkach lub drewnianymi akcentami, które świetnie wyglądają na tarasie. Szare meble na drewnianych nogach, do tego drewniane klosze na świece, pleciony płotek oddzielający nas od sąsiadów, czy wiszące stylowe donice sprawią, że taras w stylu skandynawskim będzie zachwycał wszystkich gości.

Polski prestiżowy produkt – fotel Maite na drewnianych nogach

Fotel Maite na drewnianych nogach to bardzo wyszukany, polski produkt. Odnajdzie się idealnie w niewielkim mieszkaniu w stylu vintage, ale również na tarasie w stylu skandynawskim. Wszystko poprzez ciekawą formę i szeroki wybór koloru tkanin. Jest niewielkich rozmiarów, posiada drewnianą podstawę i wypełnienie zapewniające wysoki komfort użytkowania. Fotel Maite na drewnianych nogach to mebel idealny do relaksu po ciężkim dniu pracy. Chcąc stworzyć niebanalną aranżację salonu bądź tarasu możemy zdecydować się dodatkowo na zakup dwuosobowej sofy Maite.

Fotel Maite na drewnianych nogach

źródło: https://oldfashiondesign.pl

 

Udostępnij

O autorze